В Червонограді встановлять 10 дорожніх знаків

24.11.2021
ПОШИРИТИ

23 листопада, під час засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради, члени виконкому проголосували за внесення змін в схему розміщення дорожніх знаків у Червонограді.
Відтак, КП «Комунальник» встановить дорожні знаки «зупинка заборонена»:
 - по вул. Богуна ( на перетині з вул. Будівельна)
 -  по вул. Богуна ( на перетині з вул. Б. Хмельницького)
 -  по пр.Шевченка,24
 - по пр.Шевченка,26.

Зокрема, дорожні знаки по вулиці Богуна буде встановлено, відповідно до звернення працівників ДСНС, аби забезпечити безперешкодний виїзд спеціалізованого транспорту.

По пр. Шевченка –перехрестя з вул. В. Івасюка встановлять дорожній знак «Напрям руху по смугах».

Коментувати як сторінка Червоноградська міська рада

02.12.2021
Засідання сесії відбудеться 9 грудня, о 10:00

Із порядком денним чотирнадцятої сесії Червоноградської міської ради можна ознайомитись за посиланням

01.12.2021
Відбудуться конкурси шляхом проведення публічних торгів (аукціону) на право оренди комунального майна

Відповідно до Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 483, Положення про порядок передачі в оренду майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади Червоноградської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 24.06.2021р. № 572 виконавчий комітет Червоноградської міської ради інформує, що 21.12.2021року відбудуться конкурси шляхом проведення публічних торгів (аукціону) в електронній торговій системі Prozorro. Продажі:

01.12.2021
Засідання депутатської комісії з гуманітарних питань відбудеться 6 грудня.

У понеділок, 6 грудня, о 15:00 відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, праці та соціальної політики, освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді та спорту, на якому буде розглянуто проект положення про відділ охорони здоров'я, атакож будуть запрошені керівники медичних комунальних підприємств Червонограда та Соснівки.