«Трійка» тепер заїжджатиме і на Бендюгу, однак, поки лише вранці.

24.11.2021
ПОШИРИТИ

Таке рішення за зверненням мешканців, прийняли члени виконкому сьогодні, 23 листопада, під час чергового засідання. Відповідно до проєкту рішення, в будні та по суботах о 07:21 та 08:22 автобус виїжджатиме з Застави в село Бендюга, а далі зі старої частини міста курсуватиме звичним маршрутом. Перевезення здійснюватиме ТОВ „Червоноградське АТП-14628”.

02.12.2021
Засідання сесії відбудеться 9 грудня, о 10:00

Із порядком денним чотирнадцятої сесії Червоноградської міської ради можна ознайомитись за посиланням

01.12.2021
Відбудуться конкурси шляхом проведення публічних торгів (аукціону) на право оренди комунального майна

Відповідно до Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 483, Положення про порядок передачі в оренду майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади Червоноградської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 24.06.2021р. № 572 виконавчий комітет Червоноградської міської ради інформує, що 21.12.2021року відбудуться конкурси шляхом проведення публічних торгів (аукціону) в електронній торговій системі Prozorro. Продажі:

01.12.2021
Засідання депутатської комісії з гуманітарних питань відбудеться 6 грудня.

У понеділок, 6 грудня, о 15:00 відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, праці та соціальної політики, освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді та спорту, на якому буде розглянуто проект положення про відділ охорони здоров'я, атакож будуть запрошені керівники медичних комунальних підприємств Червонограда та Соснівки.