Про затвердження кількості сімей, які перебувають на квартирному обліку по шахті № 1 "Червоноградська" відокремленого підрозділу Західноукраїнської виконавчої дирекції з ліквідації шахт ДП "Об'єднана Компанія "Укрвуглереструктуризація"
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я
21.03.2017 м. Червоноград № 62
Про затвердження кількості сімей,
які перебувають на квартирному
обліку по шахті № 1 "Червоноградська"
відокремленого підрозділу Західно-
Української виконавчої дирекції
з ліквідації шахт ДП "Об´єднана
Компанія "Укрвуглереструктуризація"
Керуючись ст. 40 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні", п.25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в УРСР затверджених Постановою Ради Міністрів УРСР і Українською Республіканською радою професійних спілок від 11.12.1984 року № 470, розглянувши клопотання від 15.02.2017 року № 21 відокремленого підрозділу Західно-Української виконавчої дирекції з ліквідації шахт ДП "Об'єднана Компанія "Укрвуглереструктуризація" та пропозиції громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет Червоноградської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити кількість сімей, які перебувають на квартирному обліку по шахті
№ 1"Червоноградська":
1.1.кількість сімей, які перебувають на квартирному обліку
в загальній черзі - 25
1.2. кількість сімей, які користуються правом першочергового отримання житла - 6
1.3. кількість сімей, які користуються правом позачергового отримання житла - 1
2.Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д.І.
|
В.о. міського голови |
Д.І. Балко |