Про уповноваження осіб складати протоколи про адміністративні правопорушення
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я
06.12.2012 м.Червоноград № 206
Про уповноважених осіб
складати протоколи про
адміністративні правопорушення
Керуючись ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та ч.2 статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, виконавчий комітет Червоноградської міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Уповноважити складати протоколи про адміністративні правопорушення при виявлені порушень статей 103-1, 150-154 Кодексу України про адміністративні правопорушення посадових осіб комунального підприємства «Червонограджитлокомунсервіс»:
- Кукобу Юрія Михайловича - директор;
- Ракочого Юрія Йосиповича – головний інженер;
- Леськів Богдана Володимировича - заступник директора;
- Соловій Любов Володимирівну - начальник ЖЕД-1;
- Кіт Андрія Васильовича – начальник ЖЕД-2;
- Войтович Катерину Василівну – начальник ЖЕД-3;
- Сороку Івана Миколайовича - Начальник ЖЕД-4;
2. Уповноважити складати протоколи про адміністративні правопорушення при виявлені порушень статей 152-154 Кодексу України про адміністративні правопорушення посадових осіб комунального підприємства «Комунальник»:
- Федаша Володимира Ільковича - директор;
- Федака Миколу Івановича - головний інженер;
- Боруцького Володимира Йосиповича - майстер благоустрою;
3. Уповноважити складати протоколи про адміністративні правопорушення при виявлені порушень статі 103-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення посадових осіб комунального підприємства «Червоноградтеплокомуненерго»:
- Ролюка Віктора Петровича - в.о. директора;
- Сковронського Тараса Сергійовича - юриста;
4. Рішення виконавчого комітету Червоноградської міської ради від 31.05.2012 року №99 "Про уповноважених осіб складати протоколи про адміністративні правопорушення", від 31.03.2005р. №58 "Про уповноваження головного інженера КП"Комунальник" Федака М.І. на право складання протоколів про адміністративні правопорушення", від 31.03.2005р. №59 "Про уповноваження начальника служби по наладці теплових мереж КП "Червоноградтеплокомуненерго" Крилову С.В. на право складання протоколів про адміністративні правопорушення", від 31.05.2006р. №139 "Про уповноваження майстра по благоустрою КП "Комунальник" Боруцького Й.П. на право складання протоколів про адміністративні правопорушення" вважати такими, що втратили чинність.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови С.М.Дмуховського.
|
Міський голова |
І.І.Чудійович |