Про надання дозволу на відключення від мережі централізованого опалення нежилих приміщень магазину продовольчих товарів за адресою просп. Шевченка, 23
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я
21.06.2013 м.Червоноград №98
Про надання дозволу на відключення
від мережі централізованого опалення
нежилих приміщень магазину продовольчих
товарів за адресою проспект Шевченка, 23
Керуючись постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення” від 21.07.2005 р. № 630, наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України “Про затвердження Порядку відключення житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання” від 22.11.2005 р. № 4, рішенням Червоноградської міської ради від 15.11.2012 р. № 348 “Про Положення про порядок надання дозволів на відключення житлових будинків від мереж централізованого теплопостачання в м. Червонограді”, розглянувши заяву директора СП “Київ –Захід” у формі ТзОВ від 25.03.2013 р. № 100, виконавчий комітет Червоноградської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Надати дозвіл на відключення від мережі централізованого опалення та влаштування системи індивідуального теплопостачання нежилих приміщень магазину продовольчих товарів площею 332,7 кв. м. за адресою проспект Шевченка,23.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмуховського С.М.
|
Міський голова |
І.І.Чудійович |