Про затвердження Програми приватизації об'єктів комунальної власності м. Червонограда на 2016 рік та делегування повноважень регіональному відділенню ФДМ України по Львівській області
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА Львівської області друга сесія сьомого скликання Р І Ш Е Н Н Я ПРОЕКТ | |||
____________ | м.Червоноград | _________ | |
| |||
Про затвердження Програми приватизації об’єктів комунальної власності м. Червонограда на 2016 рік та делегування повноважень регіональному відділенню ФДМ України по Львівській області | |||
Керуючись ст. 26, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 4, 182 Закону України „Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, ст. 23 Бюджетного кодексу України, розглянувши заяви орендарів про здійснення приватизації об’єктів комунальної власності м. Червонограда, відшкодування витрат Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Львівській області вартості робіт, пов’язаних з підготовкою об’єктів до продажу та з метою забезпечення виконання завдання щодо надходження коштів до місцевого бюджету від обсягів приватизації майна, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля, комунальної власності та приватизації Червоноградська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1.Затвердити „Програму приватизації об’єктів комунальної власності м. Червонограда на 2016 рік”, що додається.
2.Затвердити перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2016 році, згідно з додатком.
3.Делегувати повноваження по приватизації об’єктів комунальної власності м. Червонограда регіональному відділенню Фонду державного майна України по Львівській області.
4.Рішення Червоноградської міської ради від 25.06.2015р. № 843 „Про затвердження Програми приватизації об’єктів комунальної власності м. Червонограда на 2015 рік та делегування повноважень регіональному відділенню ФДМ України по Львівській області» вважати таким, що втратило чинність.
5. Фінансування Програми здійснювати згідно затверджених асигнувань.
6. Надати повноваження міському голові затвердити кошторис доходів і видатків, згідно затверджених призначень на Програму.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля, комунальної власності та приватизації (В.Є.Сухинюк) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмуховського С.М.
Міський голова А.І. Залівський
ПРОЕКТ
„Затверджено”
Рішенням
Червоноградської міської ради
__________р. №_______
ПРОГРАМА ПРИВАТИЗАЦІЇ
ОБ’ЄКТІВ
КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ
МІСТА ЧЕРВОНОГРАДА
НА 2016 РІК
Зміст
1. Вступ …………………………………………………………………….. 4
2. Характеристика «Програми приватизації об’єктів нежитлових
приміщень комунальної власності м. Червонограда на 2016р.»…..... 4
3. Способи та порядок приватизації об’єктів не житлових
приміщень комунальної власності…………………………………… 4-5
4. Формування переліку об’єктів нежитлових приміщень
комунальної власності, що підлягають приватизації у 2016 році .…5-6
5. Фінансове забезпечення Програми приватизації на 2016 рік .….. 6
6. Контроль за виконанням Програми приватизації на 2016 рік…... 6
7. Очікувані результати від реалізації Програми ………………….… 6
П Р О Г Р А М А
приватизації об’єктів комунальної власності
м. Червонограда на 2016 рік
- Вступ
- «Програма приватизації об’єктів комунальної власності м. Червонограда на 2016 рік» (далі - Програма) розроблена відповідно до Державної програми приватизації затвердженої Законом України „Про Державну програму приватизації”, Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про приватизацію державного майна”, „Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)” для здійснення приватизації об’єктів комунальної власності (нежитлових приміщень) міста Червонограда і відшкодування витрат Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Львівській області вартості робіт, пов’язаних з підготовкою об’єктів до продажу, а також пропозиції міської ради щодо обсягів приватизації і прогнозних надходжень до місцевого бюджету.Ця Програма визначає основні цілі, пріоритети, завдання і порядок приватизації об’єктів комунального майна (нежитлових приміщень), формування переліку, фінансового забезпечення, обсяги приватизації та очікувані результати щодо виконання цієї Програми.
(нежитлових приміщень) м. Червонограда на 2016 рік
2.1. Метою Програми є:
- забезпечення надходження коштів до місцевого бюджету м. Червонограда;створення сприятливих умов для появи приватних власників, які мають довгострокові інтереси у розвитку приватизованого об’єкта та здійснюють ефективне управління ним.
2.2. Основними завданнями Програми є:
- приватизація об’єктів комунальної власності (нежитлових приміщень) м.Червонограда.
Продавцем об’єктів комунальної власності (нежитлових приміщень) м. Червонограда за дорученням міської ради виступає регіональне відділення ФДМ України у Львівській області (далі - орган приватизації).
Покупцями об’єктів комунальної власності (нежитлових приміщень) можуть бути фізичні та юридичні особи, визнані покупцями відповідно до ст. 8 Закону України „Про приватизацію державного майна”.
Об’єктами приватизації можуть бути нежитлові приміщення цілісних майнових комплексів підприємств та їхні структурні підрозділи, передані в оренду, а також індивідуально визначене майно (інвентарні об’єкти).
3. Способи та порядок приватизації об’єктів комунальної власності (нежитлових приміщень)
3.1. Продаж об’єктів комунальної власності (нежитлових приміщень) здійснюється відповідно до Закону України „Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)” та цієї Програми.
3.2. Приватизація об’єктів малої приватизації здійснюється шляхом:
- продажу за конкурсом, на аукціоні;викуп.
Продаж об’єктів приватизації за конкурсом, на аукціоні здійснюється за наявності не менш, як двох покупців.
3.3. Продаж об’єктів малої приватизації за конкурсом полягає у передачі права власності покупцю, який запропонував за рівних умов – найвищу ціну, найкращі умови подальшої експлуатації об’єкта.
3.4.Викуп застосовується щодо об’єктів малої приватизації:
- не проданих за конкурсом, на аукціоні;включених до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу.
3.5. При виборі способу приватизації орендованого майна враховується вартість невід’ємних поліпшень, що здійснюються за рахунок власних коштів орендаря, тобто прибутку та амортизаційного фонду, що належить орендареві.
3.6. У разі прийняття рішення про приватизацію орендованого комунального майна (будівлі, споруди, нежитлового приміщення) орендар одержує право на викуп такого майна, якщо орендарем за згодою орендодавця за рахунок власних коштів здійснено поліпшення орендованого майна, яке неможливо відокремити від відповідного об’єкта без завдання йому шкоди, в розмірі не менш як 25 відсотків ринкової вартості майна, за яким воно було передано в оренду, визначеної суб’єктом оціночної діяльності - суб’єктом господарювання для цілей оренди майна.
3.7. Орган приватизації повідомляє орендаря про здійснення підготовки будівлі (споруди, приміщення) до приватизації. Протягом 30 календарних днів з дня отримання повідомлення орендар подає до органу приватизації такі документи:
- акт приймання-передачі виконаних робіт, пов’язаних з поліпшенням орендованого майна;документ, що підтверджує згоду орендодавця на здійснення за рахунок власних коштів орендаря невід’ємних поліпшень орендованої будівлі (споруди, приміщення);відомість за підписом керівника та головного бухгалтера орендаря, завірена печаткою, що підтверджує фактично сплачені орендарем кошти за проведення робіт, пов’язаних з поліпшенням будівлі (споруди, приміщення). У відомості повинні бути зазначені види робіт (придбання матеріалів), їх вартість, реквізити платіжного документа та джерела фінансування витрат.
При продажу об’єкта на аукціоні, за конкурсом об’єкт оцінюється згідно з діючою Методикою оцінки, при цьому окремо визначається вартість поліпшень. Вартість комунальної частки визначається як різниця між остаточною ціною продажу об’єкта та вартістю поліпшень.
3.8. Після затвердження результатів проведення оцінки та умов продажу об’єкта комунальної власності (нежитлового приміщення) підписується договір купівлі-продажу між органом приватизації та покупцем.
4. Формування переліку об’єктів нежитлових приміщень комунальної власності, що підлягають приватизації у 2016 році
4.1. Перелік об’єктів комунальної власності (нежитлових приміщень), що підлягають приватизації, формуються та узагальнюються виконавчим комітетом міської ради.
4.2. Сформований перелік об’єктів комунальної власності (нежитлових приміщень) включається в Програму, а зміни та доповнення можуть вноситись рішеннями Червоноградської міської ради і прийматися на чергових сесіях.
4.3. Перелік об’єктів комунальної власності (нежитлових приміщень) виноситься на розгляд міської ради після погодження в постійній комісії з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля, комунальної власності та приватизації Червоноградської міської ради.
5. Фінансове забезпечення Програми приватизації на 2016 рік
5.1. Сума коштів на компенсацію витрат, пов’язаних з виконанням Програми приватизації об’єктів комунальної власності, встановлюється рішенням міської ради про місцевий бюджет м. Червонограда на 2016 рік.
5.2. Зазначені кошти використовуються органом приватизації відповідно до затверджених у встановленому порядку кошторисів доходів і видатків за напрямками, передбаченими Програмою приватизації.
6. Контроль за виконанням Програми приватизації на 2016 рік
6.1. Контроль за виконанням Програми здійснюється Червоноградською міською радою.
6.2. Координацію роботи з питань виконання Програми, здійснює постійна комісія з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля, комунальної власності та приватизації і перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
7. Очікувані результати від реалізації Програми
7.1.Кошти від реалізації об’єктів комунальної власності (нежитлових приміщень) м.Червонограда надходять в бюджет розвитку міського бюджету і використовуються відповідно до ст. 71 Бюджетного кодексу України на капітальні вкладення.
7.2. Для реалізації завдань Програми затверджується кошторис доходів і видатків в сумі, яка виділена міською радою на вказану мету із загального фонду по коду 250344 „Субвенція з міського бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів”.
7.3. Виконавчий комітет здійснює перерахування коштів згідно кошторисів, на фінансування делегованих повноважень по приватизації об’єктів комунальної власності м.Червонограда.
ПРОЕКТ
Додаток до рішення
Червоноградської міської ради
___________р. № _____
Перелік
нежитлових приміщень - об'єктів комунальної власності м. Червонограда,
які підлягають приватизації у 2016 році
№ п/п | Назва об`єкта | Адреса | Спосіб приватизації | Умови приватизації | Балансоутримувач |
1. | Нежитлове приміщення площею, 52,8 м2 | м. Червоноград, вул. Івасюка, 14 | Викуп орендарем ТзОВ фірма «Аксон» | Збереження профілю діяльності об’єкта – використання під офіс | КП «Червонограджитлокомунсервіс» |
2. | Нежитлове приміщення площею, 197,6 м2 | м. Червоноград, вул. Корольова,8 | ФОП Білобран Н.О. | Збереження профілю діяльності об’єкта – під розміщення фізкультурно-спортивного закладу | Відділ культури Червоноградської міської ради |
Секретар міської ради О.О. Грасулов