Про надання дозволу КП "Червонограджитлокомунсервіс" на демонтаж малої архітектурної форми на вул. Шевченка, 26-А, яка знаходиться в аварійному стані
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА Львівської області двадцять друга сесія сьомого скликання Р І Ш Е Н Н Я | |||
м. Червоноград | № __ | ||
Про надання дозволу комунальному підприємству "Червонограджитлокомунсервіс" на демонтаж малої архітектурної форми на вул. Шевченка, 26а, яка знаходиться в аварійному стані | |||
Керуючись ст. 26, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши клопотання КП "Червонограджитлокомунсервіс" від 07.08.2017 р. № 2701/14, та враховуючи висновок комісії, Червоноградська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл комунальному підприємству "Червонограджитлокомунсервіс" на демонтаж малої архітектурної форми на вул. Шевченка, 26а, яка знаходиться в аварійному стані.
2. Комунальному підприємству "Червонограджитлокомунсервіс" демонтаж малої архітектурної форми на вул. Шевченка, 26а провести згідно з чинним законодавством України.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля, комунальної власності та приватизації (Сухинюк В.Є.) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д.І.
Міський голова А. І. Залівський
Секретар міської ради О.О. Грасулов
Голова постійної комісії міської ради
з питань комунального господарства,
благоустрою, охорони довкілля, комунальної
власності та приватизації В. Є. Сухинюк
Перший заступник міського голови
з питань діяльності виконавчих органів ради Д. І. Балко
Начальник юридичного відділу В. П. Цюпа
В.о. начальника управління ЖКГ Н.А. Павліна