Про передачу КП "Комунальник" у постійне користування земельних ділянок
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА Львівської області п’ятдесят четверта сесія сьомого скликання Р І Ш Е Н Н Я | ||||||
_______________ | м.Червоноград | № _________ | ||||
Про передачу КП «Комунальник»
у постійне користування земельних ділянок
Розглянувши клопотання КП «Червоноградтеплокомуненерго», враховуючи подані постійно-діючою комісією з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних відносин при виконавчому комітеті Червоноградської міської ради пропозиції, керуючись Земельним кодексом України, Законами України від 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрій" та від 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні", Червоноградська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Припинити право постійного користування Комунальному підприємству «Червоноградтеплокомуненерго» на земельну ділянку площею 0,3897 га для обслуговування під'їзної дороги до РГК №1, (код КВЦПЗ – 11.04 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), в місті Червонограді на вулиці Бічна Промислова, 45«а», кадастровий номер 4611800000:01:004:0068, і надати її в постійне користування КП «Комунальник».
2. Припинити право постійного користування Комунальному підприємству «Червоноградтеплокомуненерго» на земельну ділянку площею 0,8353 га для обслуговування під'їзної дороги до РГК №1 (між залізничними переїздами), (код КВЦПЗ – 11.04 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), в місті Червонограді на вулиці Бічна Промислова, 33«б», кадастровий номер 4611800000:01:002:0061, і надати її в постійне користування КП «Комунальник».
3. Комунальному підприємству «Червоноградтеплокомуненерго» забезпечити припинення прав постійного користування земельними ділянками згідно даного рішення у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.
4. Комунальному підприємству «Комунальник» провести державну реєстрацію прав постійного користування земельними ділянками згідно даного рішення у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань містобудування, регулювання земельних відносин та адміністративно-територіального устрою (Остапюк П.П.) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д.І.
Міський голова А. ЗАЛІВСЬКИЙ