Про внесення змін в додаток до рішення Червоноградської міської ради від 16.02.2012 року № 224 "Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Червонограда"
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
Двадцять сьома сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я
06.03.2018 м.Червоноград №783
Про внесення змін в додаток до рішення
Червоноградської міської ради від 16.02.2012 року
№ 224 "Про затвердження Положення про порядок залучення,
розрахунку розміру і використання коштів пайової участі
замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної
та соціальної інфраструктури м. Червонограда "
У зв’язку з внесенням змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та з метою покращення інвестиційного клімату у місті, залучення коштів замовників будівництва для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Червонограда, керуючись ст.ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії з питань економічного розвитку (промисловість, транспорт, зв’язок та будівництво) та постійної комісії з питань бюджету, Червоноградська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести в додаток до рішення Червоноградської міської ради від 16.02.2012 № 224 "Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Червонограда" такі зміни :
1.1. Пункт 1.5. доповнити підпунктами 1.5.11 та 1.5.12 такого змісту :
1.5.11. індивідуальних та кооперативних гаражів ;
1.5.12. будівель для культової та релігійної діяльності."
1.2. Пункт 2.5. Додатку, викласти в новій (такій) редакції :
2.5. Розмір пайової участі Замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Червонограда визначається у відповідності до пунктів 2.2. і 2.4. цього Положення і становить у разі будівництва ( реконструкції ) об’єктів :
2.5.1. - виробничого призначення промислових підприємств :
- інвестиції (загальна кошторисна вартість будівництва) яких в грошовому еквіваленті складають не менш як десять мільйонів гривень або введення в експлуатацію яких передбачає створення понад 200 робочих місць
- 1%;інвестиції (загальна кошторисна вартість будівництва) яких в грошовому еквіваленті складають від одного мільйона до десяти мільйонів гривень або введення в експлуатацію яких передбачає створення від 50 до 200 робочих місць – 2%;
- інші – 3%.
2.5.2. - призначення яких є фінансові і страхові компанії, нотаріальні контори, агентства нерухомості – 10%;
2.5.3. - торгівлі та харчування – 2 %;
2.5.4. - призначення яких є готелі, мотелі, перукарні, ательє, лазні, сауни, хімчистки – 3%;
2.5.5. - будівлі АЗС всіх типів - 10 %;
2.5.6. - призначення яких є інноваційна діяльність, програмування, в тому числі на умовах аутсорсингу, введення в експлуатацію яких передбачає створення понад 10 робочих місць – 1 % ;
2.5.7. - логістичні центри – 2% ;
2.5.8. - призначення яких є індивідуальні житлові будинки та квартири більше 300 кв.м. загальної площі – 2 %;
2.5.9. - багатоповерхових житлових будинків – 1% ( за винятком тих, що перелічені у п. 1.5. цього Положення) ;
2.5.10. - житлових будинків з вбудовано-прибудованими об’єктами комерційного призначення та/або об’єктів комерційного призначення з вбудовано-прибудованими чи надбудованими житловими квартирами (за винятком тих, що перелічені у п. 1.5. цього Положення) – розмір коштів пайової участі визначається диференційовано, з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта (будівництво об’єкта комерційного призначення – відповідно до пунктів 2.5.1- 2.5.6 та 2.5.11, будівництво житлових будинків чи квартир – відповідно до пунктів 2.5.7, 2.5.8.);
2.5.11. - що не ввійшли до зазначеного переліку – 3%;
2.5.12.- самочинного будівництва (за винятком тих, що перелічені у п. 1.5 цього Положення і тих, які за рішенням суду підлягають знесенню) – 10 % загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта."
1.3. Пункт 3.1. викласти в новій редакції :
"Договір укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації загальним відділом міської ради звернення замовника про його укладення(у зверненні вказується інформація про банківські реквізити – розрахунковий рахунок, банк, МФО), але до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію."
1.4. Пункт 3.6. викласти в новій редакції :
"Вимога щодо зобов’язання Замовника звернутись для виконання Розрахунку та Договору викладається в наказі про затвердження містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки."
1.5. Пункт 3.7.викласти в новій редакції :
"3.7. Для виконання Розрахунку Замовник зобов’язаний надати в управління містобудування та архітектури міської ради документи, що підтверджують вартість будівництва об’єкта, з техніко-економічними показниками. Обов’язковою частиною цих документів є генеральний план об’єкту з розташуванням існуючих інженерних мереж і комунікацій та кошторисна документація , розроблена під керівництвом головного архітектора або головного інженера проекту, які повинні мати відповідні кваліфікаційні сертифікати і несуть відповідальність за належний її рівень, та/або фахівцем, який має кваліфікаційний сертифікат на виконання кошторисних робіт та відповідає за правильність і достовірність складання кошторисної документації.При цьому не враховуються витрати на придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішніх і позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій.
У разі виконання замовником робіт по будівництву інженерних мереж або об'єктів інженерної інфраструктури (крім мереж, призначених для передачі та розподілу електричної енергії, трубопроводів, призначених для розподілу природного газу, транспортування нафти та природного газу) поза межами його земельної ділянки додатково додаються технічні умови та кошторисна документація на виконання цих робіт."
Відповідальність за достовірність наданих для розрахунку даних несуть проектувальник та Замовник".
1.6. Пункт 3.10. вважати таким, що втратив чинність.
1.7. Пункт 5.4. вважати таким, що втратив чинність.
2. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань економічного розвитку (інвестиції, промисловість, транспорт, зв'язок), торгівлi і побутового обслуговування (Василишин П.С.) на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Фартушок Д.І.) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д.І.
|
Міський голова |
Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ |