Про внесення змін до міського бюджету м. Червонограда на 2017 рік
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
Львівської області
Двадцять друга сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я
07.09.2017 м.Червоноград №610
Про внесення змін до міського бюджету
м.Червонограда на 2017 рік
Відповідно до статей 78, 80 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 23 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” Червоноградська міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Внести зміни до міського бюджету м.Червонограда на 2017 рік:
1.1.Збільшити видатки загального фонду міського бюджету на 155 000 гривень, спрямувавши їх наступним чином:
1.1.1.По ТПКВКМБ 0316422 «Операційні видатки – паспортизація, інвентаризація пам’яток архітектури, премії в галузі архітектури» - 25 000 гривень та затвердити Програму охорони пам’яток архітектури у м.Червонограді на 2017 рік, що додається.
Головний розпорядник коштів – виконавчий комітет Червоноградської міської ради.
1.1.2.На встановлення програмного забезпечення електронної реєстратури пацієнтів в поліклініці Червоноградської центральної міської лікарні та в Червоноградському центрі первинної медико-санітарної допомоги по ТПКВКМБ 7512010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» - 30 000 гривень
Головний розпорядник коштів – міське фінансове управління Червоноградської міської ради.
1.1.3. По ТПКВКМБ 0316051 «Забезпечення функціонування теплових мереж» - 100 000 гривень.
Внести зміни до Програми забезпечення функціонування теплових мереж комунального підприємства "Червоноградтеплокомуненерго" на 2017 рік, збільшивши видатки передбачені на погашення заборгованості по заробітній платі на 100 000 гривень.
Головний розпорядник коштів – виконавчий комітет Червоноградської міської ради.
1.2.Зменшити видатки загального фонду міського бюджету на 191 400 гривень, в тому числі:
1.2.1. Видатки передбачені по ТПКВКМБ 0317310 «Проведення заходів із землеустрою» на 25 000 гривень.
Внести зміни у Програму розроблення проектів розподілу територій мікрорайонів (кварталів) та проектів землеустрою для визначення прибудинкових територій багатоквартирної забудови на 2017 рік, зменшивши видатки передбачені на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок прибудинкових територій на 25 000 гривень.
Головний розпорядник коштів – виконавчий комітет Червоноградської міської ради.
1.2.2. Видатки передбачені по ТПКВКМБ 7618010 «Резервний фонд» на 130 000 гривень.
1.2.3. Видатки передбачені по ТПКВКМБ 0316010 «Забезпечення надійного та безперебійного функціонування житлово-експлуатаційного господарства» на 36 400 гривень
Внести зміни у Програму житлово-експлуатаційного господарства м.Червонограда на 2017 рік, зменшивши кошти виділені на поточний ремонт відмосток на 36 400 гривень.
Головний розпорядник коштів – виконавчий комітет Червоноградської міської ради.
1.3. Кошти в сумі 36 400 гривень передати до бюджету розвитку спеціального фонду та спрямувати на ТПКВКМБ 0317470 «Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання».
Внести зміни до Програми використання внесків органу місцевого самоврядування до статутного фонду комунального підприємства «Спортивний комплекс «Шахтар» у 2017 році, доповнивши її наступним завданням : «Придбання металевого плоту – 36 400 гривень».
Головний розпорядник коштів – виконавчий комітет Червоноградської міської ради.
1.4.Збільшити план доходів спеціального фонду бюджету:
1.4.1. по надходженнях коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту (код 24170000) на суму 191 100 гривень;
1.4.2. по надходженнях коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності, та земельних ділянок, які знаходяться на території Автономної Республіки (код 33010100) на суму 90 000 гривень.
1.5. Спрямувати кошти в сумі 191 100 гривень на поповнення статутного фонду комунального підприємства «Червоноградводоканал» (ТПКВКМБ 0317470 «Внески до статутного капіталу суб»єктів господарювання»).
Внести зміни до Програми використання внесків органу місцевого самоврядування до статутного фонду комунального підприємства «Червоноградводоканал» у 2017 році, доповнивши її завданням: «Встановлення локального устаткування збору та обробки даних використання електричної енергії (ЛУЗОД) на Бендюзькому водозаборі – 191 100 гривень».
Головний розпорядник коштів – виконавчий комітет Червоноградської міської ради.
1.6. Спрямувати кошти в сумі 90 000 гривень на об»єкт «Влаштування пандуса для осіб з обмеженими можливостями в дитячій поліклініці ЧЦМЛ на вул. Івасюка,8 м.Червонограда Львівської області» по ТПКВКМБ 7516360 «Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та реконструкція лікарень загального профілю».
Головний розпорядник коштів – міське фінансове управління Червоноградської міської ради.
1.7. Зменшити видатки спеціального фонду передбачені на поповнення статутного фонду комунального підприємства «Спортивний комплекс «Шахтар» на 5000 гривень. (ТПКВКМБ 0317470 «Внески до статутного капіталу суб»єктів господарювання»).
Внести зміни до Програми використання внесків органу місцевого самоврядування до статутного фонду комунального підприємства «Спортивний комплекс «Шахтар» у 2017 році, зменшивши видатки передбачені на придбання комп»ютерної техніки на 5 000 гривень.
Кошти в сумі 5000 гривень повернути до загального фонду та спрямувати на
ТПКВКМБ 0315041 «Утримання комунальних спортивних споруд».
Внести зміни до Програма фінансової підтримки комунального підприємства «Спортивний комплекс «Шахтар» на 2017 рік, збільшивши видатки передбачені на виплату заробітної плати з нарахуванням, оплату за енергоносії, комунальні послуги, інші видатки на 5000 гривень.
1.8. Визначити головним розпорядником коштів відділ капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради замість виконавчого комітету Червоноградської міської ради, відповідно змінивши ТПКВКМБ 0316051 на ТПКВКМБ 4716051 «Забезпечення функціонування теплових мереж», по наступних об’єктах:
- капітальний ремонт ділянки теплового вводу на дошкільний навчальний заклад №18 по вул.С.Бандери,45 в м.Червонограді Львівської області – 102000 гривень;
- капітальний ремонт ділянки теплового вводу на дошкільний навчальний заклад №19 по вул.Мазепи,10 в м.Червонограді Львівської області -121 000гривень;
- капітальний ремонт ділянки теплового вводу від ТК-21.1 до будинку по вул.С.Бандери,9 в м.Червонограді Львівської області – 54 500 гривень;
- капітальний ремонт ділянки теплового вводу від ТК-21.9 до будинку по вул.Грушевського,7А в м.Червонограді Львівської області - 28 100 гривень;
- капітальний ремонт теплового вводу на дошкільний навчальний заклад №1 по вул.Шептицького,16А в м.Червонограді Львівської області – 51 331 гривень.
1.9. Внести зміни у Програму забезпечення функціонування теплових мереж комунального підприємства "Червоноградтеплокомуненерго" на 2017 рік, змінивши завдання «Заміна насосів К-45/30 в кількості 2 шт.на ЦТП» на «Придбання насосного агрегата К-45/30в кількості 2шт. з монтажною комплектацією».
Головний розпорядник коштів – виконавчий комітет Червоноградської міської ради.
1.10. Видатки передбачені по спеціальному фонду міського бюджету на ТПКВКМБ 1011020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою – дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» в сумі 185 332 гривень перемістити на ТПКВКМБ 1016330 «Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та реконструкція загальноосвітніх навчальних закладів».
Головний розпорядник коштів – відділ освіти Червоноградської міської ради.
1.11. Збільшити на 3 500 гривень видатки передбачені на фінансування Програми «Олімпійська надія» на 2016-2017 роки , зменшивши при цьому видатки передбачені на Програму розвитку фізичної культури та спорту на 2017рік (ТПКВКМБ 0315011).
1.12.Перемістити видатки загального фонду в сумі 166 000 гривень, передбачені по Програмі забезпечення функціонування теплових мереж комунального підприємства "Червоноградтеплокомуненерго" на 2017 рік по ТПКВКМБ 0316051 (погашення заборгованості перед КП «Комінтех») на Програму фінансової підтримки спорткомплексу “Шахтар” на 2017 рік (виконавець програми КП «Червонограджитлокомунсервіс») ТПКВКМБ 0315041, доповнивши її завданням: «Погашення заборгованості за теплопостачання – 166 000 гривень» .
Головний розпорядник коштів – виконавчий комітет Червоноградської міської ради.
2. Збільшити профіцит загального фонду міського бюджету на 2017 рік на суму 31 400 гривні, напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду.
3. Збільшити дефіцит спеціального фонду міського бюджету на 2017 рік в сумі 31 400 гривні, джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду.
4. Затвердити розпорядження міського голови:
- від 08.08.2017р. №109-р «Про внесення змін до міського бюджету м.Червонограда на 2017 рік»;
- від 11.08.2017р. №112-р «Про внесення змін до міського бюджету м.Червонограда на 2017 рік»;
- від 16.08.2017 року №113-р «Про виділення коштів з міського резервного фонду для завчасного реагування на загрозу виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру» ;
- від 23.08.2017р. №115-р «Про внесення змін до міського бюджету м.Червонограда на 2017 рік за рахунок субвенції з обласного бюджету».
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету (Фартушок Д.І.), першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д.І., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Турко Н.Р., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гаманюка В.В.
|
Міський голова |
Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ |